Producenci
Edbak Stojak do ekranu STD01
Opis
STD01
Stand do ekranu 40-75 cali
To idealne rozwiązanie do prezentacji ekranu w elegancki, a jednocześnie bezpieczny sposób. STD01 ma uniwersalny charakter, a ze względu na szeroki zakres regulacji wysokości, łatwo dostosować go do wielu typów ekranów dostępnych na rynku. Solidna i stabilna podstawa z możliwością mocowania do podłoża sprawia, że doskonale sprawdzi się w różnych pomieszczeniach od lobby hotelowych po sale konferencyjne. Zintegrowane zarzadzanie kablami sprawia, że gotowa instalacja jest schludna i uporządkowana, dzięki czemu STD01 idealnie nadaje się do zastosowań profesjonalnych lub komercyjnych.
- Uniwersalne mocowanie VESA odpowiednie dla wielu typów ekranów
- Pełna regulacja wysokości
- Stabilna podstawa
- Otwory w podstawie umożliwiają opcjonalne mocowania do podłogi za pomocą kotew
- Zintegrowany system prowadzenia kabli
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Montaż | Stojący |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Uchwyt na TV | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1720 x 660 x 350 mm |
| Waga | 25 kg |
| Pozostałe parametry |
|