Producenci
Edbak TR1 WÓZEK DO MONITORA LED
Opis
TR1
Wózek do ekranu 40-75 cali
TR1 to uniwersalny wózek wideokonferencyjny do montażu ekranów do 75 cali. Lekka i minimalistyczna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo oraz polerowanej rury sprawia, że świetnie pasuje do każdego wnętrza: do biur, sal konferencyjnych, poczekalni. Regulowana wysokość oraz możliwość pochylenia ekranu czynią TR1 niezwykle funkcjonalnym. TR1 posiada system organizacji kabli pozwalający ukryć przewody i zachować estetyczny, uporządkowany wygląd całej instalacji. Kółka z mechanizmem hamującym umożliwiają mobilność.
- Prosty i szybki montaż
- Estetyczna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo oraz polerowanej rury
- Regulowana wysokość
- Możliwość odchylenia ekranu
- System organizacji kabli pozwalający ukryć przewody
- Zawiera 4 kółka z blokadą/ hamulcem
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Montaż | Stojący |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Uchwyt na TV | Nie |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 1125 x 688 x 1779 mm |
| Waga | 25 kg |
| Pozostałe parametry |
|