Producenci
Edbak TR18 WÓZEK DO MONITORA LFD 60-95"
Opis
TR18
Wózek do ekranu 60-98 cali
Nowoczesny, uniwersalny wózek wideokonferencyjny TR18 umożliwia profesjonalny montaż cięższych ekranów o przekątnej od 98 cali. System organizacji kabli pozwala ukryć przewody i zapewnia estetyczną, uporządkowaną instalację. Zaś płynna regulacja wysokości ekranu umożliwia dostosowanie obrazu do pomieszczenia i potrzeb odbiorców. TR18 wyposażony jest w system zabezpieczający ekran przed upadkiem lub nieautoryzowanym wyjęciem. Zaprojektowany został z myślą o większych salach konferencyjnych oraz targach wystawienniczych.
- Regulowana wysokość
- System organizacji kabli zapewni uporządkowaną instalację
- Zawiera niebrudzące 4 kółka z blokadą /hamulcem
- W zestawie wszystkie niezbędne elementy montażowe
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 60 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 95 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 1000 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Wysięg (min.) | 300 mm |
| Wysięg (maks.) | 1700 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 1705 x 815 x 1874 mm |
| Waga | 62.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|