Producenci
Edbak TR51 STOJAK DO MONITORA TV
Opis
TR51
Wózek do ekranu 37-60 cali
Ten uniwersalny wózek wideokonferencyjny zaprojektowany został z myślą o salach konferencyjnych, biurach, placówkach edukacyjnych oraz targach wystawienniczych. TR51 wyposażony jest w intuicyjną regulację wysokości ekranu oraz w system zabezpieczający monitor przed upadkiem. Płynna regulacja pochylenia ekranu umożliwia dostosowanie obrazu do potrzeb widowni. System organizacji kabli pozwala ukryć przewody tworząc estetyczną i uporządkowaną instalację.
- W pełni regulowana wysokość
- Regulacja pochylenia ekranu
- Łatwy montaż i szybka instalacja
- System organizacji kabli, pozwala ukryć przewody
- Zawiera 4 wzmocnione kółka z blokadą/ hamulcem
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Montaż | Stojący |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Uchwyt na TV | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 60 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1142 x 695 x 1771 mm |
| Waga | 24 kg |
| Pozostałe parametry |
|