Producenci
Edbak Uchwyt Videowall VWPOP95-L POP-OUT
Opis
VWPOP95-L
Uchwyt do budowy ścian wideo typu pop-out do ekranów 70-98 cali, poziom
VWPOP95-L to profesjonalny uchwyt typu pop-out, stworzony z myślą o budowie ściany wideo w kompleksowy sposób. Niezależna 8-pozycyjna regulacja pozwala na precyzyjne wyrównanie ekranów bez konieczności używania narzędzi. Otwarta konstrukcja umożliwia pełny dostęp do okablowania, a dzięki zawartym w zestawie opaskom można łatwo i estetycznie ukryć kable. Specjalny system wysuwny, zapewnia łatwy dostęp do usług serwisowych. VWPOP95-L posiada blokadę chroniącą przed niekontrolowanym otwarciem konstrukcji. Uchwyt ten zapewnia optymalny komfort przy montażu ściany wideo.
- Niezależna, 8-pozycyjna regulacja pozwala na precyzyjne wyrównanie ekranów bez konieczności używania narzędzi
- Mechanizm wysuwny zapewnia wygodny dostęp serwisowy do ekranów instalowanych we wnękach i miejscach z utrudnionym dostępem serwisowym
- Odchylenie ekranu przy otwartym uchwycie o 20° zwiększa dostęp do tyłu ekranu od spodu
- Mechanizm wysuwny można zablokować za pomocą śruby zabezpieczającej, aby zapobiec niezamierzonemu wysunięciu ekranu
- Otwarta konstrukcja produktu daje pełny dostęp do okablowania, a zawarte w zestawie opaski ułatwiają organizację kabli
- Otwory montażowe i dokładnie dobrane dystanse eliminują potrzebę obliczeń w miejscu montażu
- Regulacja sprężyny mechanizmu wysuwnego umożliwia odpowiednie ustawienie ekranów o różnych ciężarach, aby uzyskać bezpieczne i kontrolowane wysuwanie
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 70 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 98 '' |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 130 kg |
| Regulacja w poziomie | 20 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1083 x 100 x 701 mm |
| Waga | 32.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|