Producenci
Edbak Uchwyt biurkowy na dwa monitory SV05 19-27"
Opis
SV05
Uchwyt biurkowy do dwóch monitorów 19-27 cali
Uchwyt biurkowy SV05 do dwóch monitorów, to rozwiązanie dla osób, które cenią ergonomię podczas pracy przy komputerze. Pełna regulacja wysokości w połączeniu z obrotem ramion o 360° zapewnia doskonały komfort podczas pracy biurowej. Dwa rodzaje mocowań do biurka pozwalają na dowolny montaż, zwiększając funkcjonalność uchwytu. SV05 jest idealnym wyborem dla osób wykonujących prace związane z całodzienną obsługą monitorów m.in. w branży przemysłowej, transportowej czy centrach monitoringu.
- Pełna regulacja wysokości
- Regulacja położenia ekranów pion, poziom
- Obrót ramion o 360°
- 2 typy mocowań w zestawie
- Łatwa instalacja
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 19 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w pionie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 750 x 157 x 500 mm |
| Waga | 4 kg |
| Pozostałe parametry |
|