Producenci
Edbak Uchwyt monitora ścienny EWB100 ULTRAPŁASKI
Opis
EWB100
Uniwersalny stały uchwyt ścienny do ekranów 32-43 cale
Zaprojektowany dla mniejszych ekranów do 30 kg. Charakteryzuje się lekką konstrukcją, jego waga to zaledwie 1,2 kg, zaś minimalna odległość od ściany to 26 mm. EWB100 posiada zabezpieczenie, które zapobiega nieautoryzowanemu usunięciu ekranu. W zestawie posiada wszystkie elementy montażowe.
- Lekka konstrukcja o wadze 1,2 kg
- Odległość od ściany zaledwie 26 mm
- Poziomica ułatwiająca instalację
- Możliwość przesunięcia monitora na boki po zawieszeniu na płycie ściennej
- Odpowiedni do montażu do ściany ceglanej, betonowej, gipsowej, drewnianej
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 43 '' |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 120 x 120 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 75 x 100 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 50 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 150 x 200 |
| Standard VESA | 75 x 200 |
| Standard VESA | 150 x 150 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 50 x 100 |
| Standard VESA | 300 x 250 |
| Standard VESA | 150 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 495 x 26 x 370 mm |
| Waga | 1.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|