Producenci
Edbak Uchwyt nabiurkowy podwójny DMV02
Opis
DMV02 uchwyt z podwójnymi ramionami ze sprężyną gazową dla dwóch monitorów 19-35 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie ergonomię podczas pracy przy komputerze.
Pełna regulacja wysokości monitora w połączeniu z obrotowym o 360 obrotu ramienia daje możliwość dostosowania ekranów do indywidualnych potrzeb użytkownika i zapewnia doskonały komfort podczas pracy.
Dwa rodzaje uchwytów biurkowych pozwalają na dowolny montaż, zwiększając jego funkcjonalność. DMV02 to doskonały wybór dla osób pracujących
z monitorami przez cały dzień, np. w przemyśle, transporcie czy centrach monitoringu.
centrach.
Uchwyt ten jest idealnym wyborem dla użytkowników ceniących sobie zarówno funkcjonalność i estetykę
- Regulacja pochylenia ekranu w zakresie od -20° do +50°
- Regulacja położenia ekranu w zakresie 90° prawo-lewo
- Regulacja wysokości
- W zestawie 2 rodzaje mocowań do biurka
- System zarządzania kablami
- Nowoczesny design
- Prosta i szybka instalacja
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 19 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 35 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w pionie | 50 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 181 mm |
| Wysięg (maks.) | 450 mm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | 2 Rodzaje mocowań do biurka |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 247 x 116 x 186 mm |
| Waga | 6.41 kg |