Producenci
Edbak Uchwyt nabiurkowy pojedynczy DMV01
Opis
Uchwyt do monitora DMV01 ze sprężyną gazową do ekranów 19-49 cali. Pełna regulacja wysokości w połączeniu z obrotem ramienia o 360 pozwala na ustawienie ekranu zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika i zapewnia doskonały komfort podczas pracy biurowej. Dwa rodzaje mocowania do biurka są odpowiednie dla każdej instalacji, zwiększając funkcjonalność uchwytu. DMV101 to doskonały wybór dla osób wykonujących jakąkolwiek pracę z całodziennym wykorzystaniem ekranów, m.in. w przemyśle, transporcie i centrach monitoringu. Uchwyt jest idealny dla użytkowników ceniących zarówno funkcjonalność, estetykę oraz design.
- Regulacja pochylenia ekranu w zakresie od -20° do +50°
- Regulacja położenia ekranu w zakresie 90° prawo-lewo
- Regulacja wysokości
- W zestawie 2 rodzaje mocowań do biurka
- System zarządzania kablami
- Nowoczesny design
- Prosta i szybka instalacja
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 19 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 49 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w pionie | 50 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 231 mm |
| Wysięg (maks.) | 500 mm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | 2 Rodzaje mocowań do biurka |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 185 x 116 x 231 mm |
| Waga | 3.56 kg |