Producenci
Edbak Uchwyt pionowy Videowall VWPOP65-P POP-Out
Opis
VWPOP65-P
Uchwyty typu pop-out do ścian wideo 42-65 cali, pion
Profesjonalny uchwyt typu pop-out, stworzony do budowania ścian wideo w układzie pionowym. Otwarta konstrukcja VWPOP65-P daje pełny dostęp do okablowania, a dzięki zawartym w zestawie opaskom można łatwo i estetycznie ukryć kable. Niezależna 8- punktowa regulacja pozwala na precyzyjne wyrównanie ekranów bez konieczności używania narzędzi. Specjalny system wysuwny, zapewnia łatwy dostęp do usług serwisowych. VWPOP65-P posiada blokadę za pomocą kłódki przed niekontrolowanym otwarciem konstrukcji. Uchwyt ten jest wyborem numer jeden dla użytkowników, dla których liczy się intuicyjność i łatwość obsługi. VWPOP65-P daje optymalny komfort podczas budowy modułowej ściany audiowizualnej.
- Niezależna, 8-punktowa regulacja pozwala na precyzyjne wyrównanie ekranów bez konieczności używania narzędzi.
- Mechanizm wysuwny zapewnia wygodny dostęp serwisowy do ekranów instalowanych we wnękach i miejscach z utrudnionym dostępem.
- Mechanizm wysuwny można zablokować za pomocą śruby zabezpieczającej, aby zapobiec niezamierzonemu wysunięciu ekranu.
- Otwarta konstrukcja produktu daje pełny dostęp do okablowania, a zawarte w zestawie opaski ułatwiają organizację kabli.
- Otwory montażowe i dokładnie dobrane dystanse eliminują potrzebę obliczeń w miejscu montażu.
- Regulacja sprężyny mechanizmu wysuwnego umożliwia odpowiednie ustawienie ekranów o różnych ciężarach, aby uzyskać bezpieczne i kontrolowane wysuwanie.
- Certyfikat TUV.
- Pochylenie: +28°
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 512 x 90 x 630 mm |
| Waga | 15 kg |
| Pozostałe parametry |
|