Producenci
Edbak Uchwyt ścienny RMSA1
Opis
RMSA1
Ciężkie ramię obrotowe ścienne do ekranów 42-98 cali
Obrotowe ramię ścienne RMSA1, dedykowane jest do dużych i ciężkich ekranów o przekątnej od 42 aż do 98 cali i maksymalnym obciążeniu do 120 kg. 3 osie obrotu pozwalają na dowolną regulację położenia ekranu w poziomie. Możliwość pochylenia ekranu w zakresie -10°/+10° oraz obrotu ekranu prawo-lewo o 180° pozwalają na dostosowanie położenia ekranu do potrzeb użytkownika oraz poprawiają komfort użytkowania.
- Opcja poziomego i pionowego położenia ekranu
- Możliwość pochylenia ekranu w zakresie -10°/+10°
- Maksymalny udźwig 120 kg
- Możliwość obrotu ekranu prawo-lewo 180°
- Regulowana odległość od ściany od 174 do 707 mm
- Uniwersalny standard VESA
- Prosty montaż
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 98 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 120 kg |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 819 x 174 x 520 mm |
| Waga | 21.5 kg |
| Pozostałe parametry | Maks. odległość od powierzchni mocowania: 707 mm |