Producenci
Edbak Uchwyt ścienny do monitora TWB2
Opis
TWB2
Uniwersalny uchylny uchwyt ścienny do ekranów 65-86 cali
Został zaprojektowany został z myślą o montażu ekranów średniej wielkości 65-86. TWB2 to solidny, uchylny uchwyt ścienny, który dzięki minimalistycznej konstrukcji zachowuje niezwykłą funkcjonalność. Łatwość montażu czyni go bardzo prostym w zastosowaniu na wszelkiego rodzaju powierzchniach ściennych. Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem, solidne wykończenie, a jednocześnie nowoczesny design, pozwalają na zastosowanie TWB2 w salach konferencyjnych, poczekalniach czy miejscach użyteczności publicznej.
- Możliwość przesunięcia monitora na boki po zawieszeniu na płycie ściennej
- Odpowiedni do montażu do ściany ceglanej, betonowej, gipsowej, drewnianej
- Solidne wykonanie umożliwiające obciążenie do 80 kg
- Regulacja kąta nachylenia od -10° do +5°
- Szeroki zakres otworów montażowych VESA
- Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem
- Komplet śrub do montażu ekranu w zestawie
- Minimalistyczna konstrukcja i funkcjonalność
- Nowoczesny design
- Prosty i szybki sposób instalacji
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 65 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 '' |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 900 x 500 x 78 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|