Producenci
Edbak Uchwyt ścienny monitora GD03 75x75
Opis
GD03
Uchwyt ścienny z regulacją położenia do ekranów 10-29 cali
Klasyczny, uniwersalny uchwyt ścienny do małych ekranów. Jego prosta konstrukcja sprawia, że jest szybki i łatwy w montażu na ścianach o rożnej strukturze. Możliwość obrotu o 360° i minimalna odległość od ściany 25 mm czynią go niezwykle funkcjonalnym. GD03 zajmuje małą powierzchnię oraz posiada możliwość ustawienia ekranu w pionie lub poziomie. Nowoczesny design i wysokiej jakości wykończenie spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. GD03 to uchwyt idealny do montażu ekranu w pokoju hotelowym czy niewielkiej poczekalni.
- Obrót ekranu o 360°
- Minimalna odległość: 25 mm
- Zabezpieczenie ekranu
- Nowoczesny design z wysokiej klasy wykończeniem
- Prosty i szybki montaż przez jedną osobę
- Śrubka zabezpiecza przed zdjęciem ekranu
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 29 '' |
| Standard VESA | 75 x 100 |
| Standard VESA | 50 x 200 |
| Standard VESA | 75 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 50 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Obrót | 360 ° |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 115 mm x 25 mm x 115 mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|