Producenci
Edbak Uchwyt ścienny monitora PWB1
Opis
PWB1
Uniwersalny stały uchwyt ścienny do ekranów 40 75 cali
Został zaprojektowany z myślą o praktycznym mocowaniu ekranu do ściany. PWB1 to solidny, stały uchwyt ścienny, który dzięki minimalistycznej konstrukcji zachowuje niezwykłą funkcjonalność. Łatwość montażu czyni go bardzo prostym w zastosowaniu na wszelkiego rodzaju powierzchniach ściennych. PWB1 dedykowany jest zarówno jako samodzielny uchwyt, jak również jako podzespół do innych konstrukcji w tym m.in. do wózków konferencyjnych lub uchwytów sufitowych. Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem, solidne wykończenie, a jednocześnie nowoczesny design, pozwalają na zastosowanie PWB1 w salach konferencyjnych, poczekalniach czy miejscach użyteczności publicznej.
- Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem
- Solidne wykonanie umożliwiające obciążenie do 80 kg
- Śruby do montażu ekranu w zestawie
- Możliwość przesunięcia ekranu na boki po zawieszeniu na płycie ściennej
- Odpowiedni do montażu do ściany betonowej, gipsowej, drewnianej
- Minimalistyczna konstrukcja i funkcjonalność
- Prosta i szybka instalacja
- Nowoczesny design
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 660 x 38 x 490 mm |
| Waga | 3.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|