Producenci
Edbak Uchwyt ścienny monitora PWB2
Opis
PWB2
Uniwersalny uchylny uchwyt ścienny do ekranów 40- 75 cali
Zaprojektowany został z myślą o montażu ekranów średniej wielkości. PWB2 to solidny, uchylny uchwyt ścienny, który dzięki minimalistycznej konstrukcji zachowuje niezwykłą funkcjonalność. Łatwość montażu czyni go bardzo prostym w zastosowaniu na wszelkiego rodzaju powierzchniach ściennych. Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem, solidne wykończenie, a jednocześnie nowoczesny design, pozwalają na zastosowanie PWB2 w salach konferencyjnych, poczekalniach czy miejscach użyteczności publicznej.
- Solidne wykonanie umożliwiające obciążenie do 80 kg
- Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem
- Śruby do montażu ekranu w zestawie
- Prosty i szybki montaż
- Możliwość przesunięcia monitora na boki po zawieszeniu na płycie ściennej
- Odpowiedni do montażu do ściany ceglanej, betonowej, gipsowej, drewnianej
- Minimalistyczna konstrukcja i funkcjonalność
- Nowoczesny design
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 660 x 74,5 x 490 mm |
| Waga | 5.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|