Producenci
Edbak Uchwyt ścienny pionowy do TV/monitora TWB3
Opis
TWB3
Uniwersalny stały uchwyt ścienny do montażu w pionie ekranu 65-86 cali
Został zaprojektowany z myślą o praktycznym mocowaniu ekranu w pionie. TWB3 to solidny, stały uchwyt ścienny, który dzięki minimalistycznej konstrukcji zachowuje niezwykłą funkcjonalność. Łatwość montażu czyni go bardzo prostym w zastosowaniu na wszelkiego rodzaju powierzchniach ściennych. Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem, solidne wykończenie, a jednocześnie nowoczesny design, pozwalają na zastosowanie TWB3 w salach konferencyjnych, poczekalniach czy miejscach użyteczności publicznej.
- Pionowy montaż ekranu
- Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem
- Śruby do montażu ekranu w zestawie
- Solidne wykonanie umożliwiające obciążenie do 80 kg
- Prosta i szybka instalacja
- Minimalistyczna konstrukcja i funkcjonalność
- Nowoczesny design
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 65 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 550 x 44,6 x 950 mm |
| Waga | 7.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|