Producenci
Edbak Uchwyt ścienny stały do monitora 110 cali XWM110
Opis
XWM110
Uniwersalny stały uchwyt ścienny do ekranu 110- 136
Przeznaczony jest do praktycznej instalacji dużych ekranów 110-136.
XWM110 to uniwersalny, stały uchwyt ścienny dla większych i cięższych ekranów, zapewniający maksymalny udźwig do 135 kg. Łatwość instalacji sprawia, że jest on bardzo prosty w użyciu na wszystkich typach powierzchni. XWM110 wyposażony jest w śruby blokujące, które uniemożliwiają m.in. nieautoryzowany demontaż ekranu. Odległość od ściany, wynosząca zaledwie 42 mm, zapewnia estetyczny montaż. XWM110 doskonale nadaje się do dużych sal konferencyjnych, holi i poczekalni.
- Ochrona ekranu przed upadkiem
- Solidna konstrukcja zapewniająca nośność do 135 kg
- Śruby montażowe ekranu w zestawie
- Regulacja boczna ekranu po zamontowaniu na płycie ściennej
- Możliwość montażu na ścianach betonowych, gipsowych i drewnianych
- Minimalistyczny design i funkcjonalność
- Prosty i szybki montaż
- Nowoczesny design
Dane techniczne
| Rodzaj | Ścienny |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Tablice |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Obciążenie (maks.) | 135 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Rozstaw otworów mont. (maks.) | 1500 mm |
| Rozstaw otworów mont. (min.) | 100 mm |
| System prowadzenia kabli | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 16000 x 42 x 640 mm |
| Waga | 10.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|