Producenci
Edbak Uchwyt ścienny uchylny do LCD - GD04
Opis
GD04
Uchwyt ścienny uchylny do ekranów 10-29 cali
Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających przestrzeniach. Dzięki elastycznej regulacji położenia doskonale sprawdza się w narożach ścian. Regulacja ramienia na głowicy umożliwia regulację na boki oraz kąta nachyleni i pozwala na precyzyjne ustawienie ekranu zapewniając wyraźny i szeroki kąt widzenia. Obrót na głowicy w zakresie 360° umożliwia położenie ekranu w pionie lub poziomie. Smukła budowa czyni GD04 estetycznym i dyskretnym, zaś zabezpieczenie ekranu przed nieautoryzowanym wyjęciem zapewnia bezpieczne użytkowanie.
- Regulacja położenia pion, poziom,
- Obrót ekranu pion poziom 360°
- Obrót ekranu prawo lewo 65°/ 65°
- Śruba zabezpieczająca ekran przed zdjęciem
- Szybki montaż łatwa instalacja produktu przez jedną osobę
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 29 '' |
| Standard VESA | 75 x 100 |
| Standard VESA | 50 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 50 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 115 x 107 x 115 mm |
| Waga | 0.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|