Producenci
Edbak Uchwyt stały do monitorów FSM150 32-55 cali
Opis
Uniwersalny uchylny uchwyt ścienny do ekranów 32 55 cali
- Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem
- Solidne wykonanie umożliwiające obciążenie do 15 kg
- Śruby do montażu ekranu w zestawie
- Możliwość przesunięcia ekranu na boki po zawieszeniu na płycie ściennej
- Odpowiedni do montażu do ściany betonowej, gipsowej, drewnianej
- Minimalistyczna konstrukcja i funkcjonalność
- Prosta i szybka instalacja
- Nowoczesny design
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 450 x 26 x 440 mm |
| Waga | 1 kg |
| Pozostałe parametry |
|