Producenci
Edbak Uchwyt sufitowy do projektora PM3
Opis
PM3
Niezawodny i solidnie wykonany uchwyt do projektora PM3 jest podstawą każdej prawidłowo wykonanej instalacji audiowizualnej. Uchwyt charakteryzuje się nośnością dostosowaną do wagi urządzenia oraz zabezpieczeniem przed przypadkowym wysunięciem projektora. Uchwyt cechuje skokowa regulacja dystansu do sufitu oraz mocowanie projektora za pomocą 3 otworów montażowych.
- Uniwersalność: 3 punkty mocowania
- Teleskopowa konstrukcja uchwytu: możliwość regulacji 250-300 mm
- Szybki montaż: łatwa instalacja produktu
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Projektory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 250 mm |
| Wysięg (maks.) | 300 mm |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 460 x 180 x 180 mm |
| Waga | 2.2 kg |