Producenci
Edbak Uchwyt sufitowy do projektora PMV200W Biały, regulacja 65-100 cm
Opis
Uchwyt PMV200
- Nowoczesny design z wysokiej klasy wykończeniem
- Trwała aluminiowa konstrukcja z półmatową powłoką lakierowaną proszkowo lub anodowaną
- W komplecie znajduje się maskownica sufitowa zakrywająca mocowanie
- Mechanizm mikroregulacji zapewnia precyzyjną instalację
- Uniwersalne mocowanie dla wszystkich projektorów, dostosowane do wielu punktów mocowania
- Regulacja odległości projektora od sufitu od 650 mm do 1000 mm
- Miejsce do organizacji kabli wewnątrz rury
- Regulacja 45° w poziomie
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w poziomie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 650 mm |
| Wysięg (min.) | 1000 mm |
| Materiał | Aluminium |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 650 x 180 x 180 mm |
| Waga | 5 kg |