Producenci
Edbak Uchwyt sufitowy z adapterem do monitora LFD CMS21
Opis
CMS21
Uchwyt sufitowy do ekranów 40-75 cali
Solidny uchwyt CMS21 do monitora czy telewizora jest rozwiązaniem dla osób ceniących estetykę i precyzję wykonania. Wyposażony w system zabezpieczający ekran przed upadkiem, doskonale sprawdza się w hotelach, restauracjach czy budynkach użyteczności publicznej. CMS21 charakteryzuje się smukłą budową i prostą konstrukcją. Skokowa regulacja wysokości zapewnia dokładne mocowanie, a zintegrowany system prowadzenia przewodów umożliwia ukrycie okablowania gwarantując estetyczny wygląd każdej instalacji audiowizualnej.
- Regulacja wysokości
- Regulacja kąta obrotu, nachylenia
- Łatwa instalacja ekranu
- Prosty i szybki montaż
- Organizacja kabli zapewni uporządkowaną instalację
- W zestawie wszystkie niezbędne elementy do montażu ekranu
- Nowoczesny design z wysokiej klasy wykończeniem
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 800 x 200 x 1545 mm |
| Waga | 18.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|