Producenci
Edbak Uchwyt videowall POP-OUT VWPOP40
Opis
VWPOP40
Uchwyt do budowy ścian wideo typu pop-out do ekranów 19- 43 cale
VWPOP40 dedykowany jest do montażu ścian wideo z mniejszych ekranów.
8-pozycyjna regulacja ekranów, sprężynowy mechanizm dopasowania ciężarów poszczególnych ekranów, czy system łatwego dostępu serwisowego dają duże możliwości konstrukcyjne. Uchwyt ten jest wyborem numer jeden dla użytkowników, dla których liczy się intuicyjność i łatwość obsługi. VWPOP40 daje optymalny komfort podczas budowy modułowej ściany audiowizualnej.
- Dedykowany dla ekranów do 43
- 8-pozycyjna mikroregulacja +/- 5 mm pozwala na precyzyjne wyrównanie ekranów bez konieczności używania narzędzi
- Otwarta konstrukcja produktu zapewnia szybki i łatwy dostęp serwisowy
- Zabezpieczenie śrubą przed niekontrolowanym wysunięciem ekranu
- Zintegrowany system prowadzenia kabli
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 19 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 43 '' |
| Obciążenie (maks.) | 25 kg |
| Regulacja w pionie | 5 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 250 x 67 x 295 mm |
| Waga | 3 kg |
| Pozostałe parametry |
|