Producenci
Edbak Uchwyt z regulacją wysokości ELWM60
Opis
ELWM60
Uchwyt ścienny z ręczną regulacją wysokości dla ekranów 5586 cali
ELWM60 to niesamowite rozwiązanie do wideokonferencji, prezentacji i przemówień! Oferuje łatwą regulację wysokości i prostą instalację, dzięki czemu możesz rozpocząć pracę w mgnieniu oka. Stabilna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo ekranów od 55 do 86 cali, dzięki czemu możesz się zrelaksować, wiedząc, że Twoje ekrany są w dobrych rękach. Idealny do sal konferencyjnych, biur i placówek edukacyjnych, ELWM60 zwiększa komfort i profesjonalizm w miejscu pracy, dzięki czemu spotkania są bardziej produktywne i przyjemne.
- Stabilna i trwała konstrukcja stalowa
- Ręczna regulacja wysokości ekranu
- Prosta i szybka instalacja
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Tablice |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 725 x 123 x 700 mm |
| Waga | 36 kg |
| Pozostałe parametry | Maks. dystans od powierzchni mocowania: 38 mm |