Producenci
Edbak Uniwersalna półka metalowa TRSU1
Opis
Uniwersalna półka metalowa TRSU1
Uniwersalna półka metalowa przeznaczona dla serii TR, TRV, STD, STDV, VWTA.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Odtwarzacze multimedialne |
| Przeznaczenie | Dekodery |
| Przeznaczenie | DVD |
| Rodzaj | Półka |
| Obciążenie (maks.) | 2 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 45 x 398 x 382 mm |
| Waga | 2.9 kg |