Producenci
Edbak Wózek do monitora LFD TRF100
Opis
Wysokiej jakości wózek wideokonferencyjny TRF100 zaprojektowany specjalnie dla Samsung Flip. Nie tylko wygląda stylowo i nowocześnie, ale także zmienia Samsung Flip Display w mobilne narzędzie do prezentacji. Obrotowa głowica umożliwia obracanie cyfrowego flipchartu z orientacji pionowej do poziomej i odwrotnie w dowolnym momencie. Płynna regulacja wysokości ekranu zapewnia funkcjonalność i umożliwia dostosowanie obrazu do pomieszczenia i potrzeb odbiorców. Dzięki wysokiej jakości kółkom, system można łatwo i bezpiecznie przemieszczać z pomieszczenia do pomieszczenia. Kółka z blokadą zapewniają bezpieczne ustawienie w miejscu przeznaczenia. Dołączona półka zapewnia praktyczną przestrzeń do przechowywania pod Flip.
- Mobilny wózek z obrotową głowicą
- Idealny do przestrzeni biurowej lub edukacyjnej
- Obsługuje funkcje i funkcjonalność 55-calowego wyświetlacza Samsung Flip, (65-cal 25kg)
- Max udźwig 40 kg
- Atrakcyjny wygląd i regulacja wysokości wyświetlacza oraz obrót
- Budowa wózka umożliwia poprowadzenie kabli przez głowicę, dzięki czemu okablowanie jest bezpieczne i odporne na ścieranie podczas obracania wyświetlacza.
- Bezpieczny i trwały
Dane techniczne
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 250 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 1123 x 619 x 1285 mm |
| Waga | 45 kg |
| Pozostałe parametry |
|