Producenci
Edbak Wózek do monitora TR19 130KG 1000x600
Opis
TR19
Wózek na ekran płaski o przekątnej 55110 cali
TR19 to uniwersalny wózek do wideokonferencji na ekrany o przekątnej 55110 cali. Lekka i minimalistyczna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo sprawia, że doskonale nadaje się do każdego wnętrza, takiego jak biura, sale konferencyjne i poczekalnie. TR19 jest wyposażony w system zarządzania kablami, który pozwala zachować estetyczny, elegancki wygląd całej instalacji. Kółka z mechanizmem hamulcowym zapewniają mobilność.
- Prosta i szybka instalacja
- Regulowana wysokość
- Zarządzanie kablami dla inteligentnej instalacji
- Zawiera 4 kółka z hamulcem
Dane techniczne
| Montaż | Stojący |
| Obciążenie (maks.) | 130 kg |
| Materiał | Stal |
| Uchwyt na TV | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 110 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 1000 x 600 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1412 x 838 x 1830 mm |
| Waga | 53.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|