Producenci
Edbak Wózek mobilny na dwa monitory TR3
Opis
TR3
Wózek do dwóch ekranów 42-65 cali, mocowanych w pionie jeden nad drugim
TR3 to uniwersalny wózek wideokonferencyjny do montażu dwóch ekranów mocowanych jeden nad drugim. Lekka i minimalistyczna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo oraz polerowanych rur sprawia, że świetnie pasuje do każdego wnętrza: do biur, sal konferencyjnych, poczekalni. Regulowana wysokość oraz możliwość pochylenia ekranu czynią TR3 niezwykle funkcjonalnym. TR3 posiada system organizacji kabli pozwalający ukryć przewody i zachować estetyczny, uporządkowany wygląd całej instalacji. Kółka z mechanizmem hamującym umożliwiają mobilność.
- Możliwość mocowania 2 ekranów jeden nad drugim
- Prosty i szybki montaż
- Estetyczna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo oraz polerowanych rur
- Regulowana wysokość
- Możliwość odchylenia ekranów
- System organizacji kabli pozwalający ukryć przewody
- Zawiera 4 kółka z blokadą/ hamulcem
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 500 x 1070 x 2116 mm |
| Waga | 64.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|