Producenci
Eltra Wieża HELIOS Bluetooth CD USB Pilot Czarna
Opis
Odtwarzacz Bluetooth
- Bez kabli...
- Strumień audio jest przesyłany ze smartfonów, laptopów lub tabletów z użyciem Bluetooth.
- Dzięki bezprzewodowej technologii odtwarzaczem można sterować za pomocą smartfonu, tabletu, komputera...
Odtwarzacz płyt CD
- Odtwarzanie płyt CD z możliwością zaprogramowania odtwarzania i funkcjami powtarzania: powtarzanie odtwarzania utworu / powtarzanie odtwarzania całej płyty / odtwarzanie losowe.
- Numery utworów, czas odtwarzania oraz tryby pracy są pokazywane na wyświetlaczu LCD.
Odtwarzacz plików MP3 z płyt CD
- Odtwarzanie plików mp3 z możliwością zaprogramowania odtwarzania
- i funkcjami powtarzania: powtarzanie odtwarzania pliku / powtarzanie odtwarzania całej płyty / powtarzanie odtwarzania folderu / odtwarzanie losowe.
- Numery plików, czas odtwarzania oraz tryby pracy są pokazywane na wyświetlaczu LCD.
Odtwarzacz plików MP3 z pamięci USB i kart SD
- Z przodu zestawu znajduje się gniazdo USB z odtwarzaniem plików mp3.
- Odtwarzanie plików mp3 z możliwością zaprogramowania odtwarzania
- i funkcjami powtarzania: powtarzanie odtwarzania pliku / powtarzanie odtwarzania wszystkich plików / powtarzanie odtwarzania folderu / odtwarzanie losowe
- Numery plików, czas odtwarzania oraz tryby pracy są pokazywane na wyświetlaczu LCD.
- Odtwarzacz obsługuje pamięci USB o pojemności do 32 GB.
Radio
Cyfrowo strojony (synteza PLL), stereofoniczny odbiornik do odbioru stacji radiowych nadawanych na zakresie
FM (UKF)
- Polskie Radio i stacje komercyjne.
- Możliwość zaprogramowania 20 stacji radiowych.
Funkcjonalność
- Korektor barwy dźwięku
- Pozwala dostosować dźwięk do preferencji słuchacza.
- Możliwy wybór pomiędzy charakterystykami: FLAT, CLASSIC, ROCK, POP, JAZZ.
Zegar
Zasilanie z sieci 230V
Zestaw sprawdzi się w kuchni, sypialni, w pracy...
Urządzenie jest zgodne z normą ERP 2, która zapewnia minimalne zużycie prądu w trybie czuwania.
Gniazdo słuchawkowe
Współpracuje ze standardowymi słuchawkami z wtykiem jack 3,5mm (mały jack)
Gniazdo wejścia AUX
- W urządzeniu można słuchać dźwięku z zewnętrznego urządzenia np. telefonu komórkowego, tabletu...
- Współpracuje z wtykiem jack 3,5mm (mały jack)
Pilot zdalnego sterowania
Obsługa wszystkich funkcji zestawu
Dane techniczne
| System | Miniwieża |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | PLL FM |
| Pasma | FM (UKF) |
| Pamięć stacji | 30 |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-R |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.9 kg |