Producenci
Endorfy Mysz GEM Plus Onyx White
Opis
GEM Plus Onyx White
Uwaga: zapnij pasy zanim zaczniesz czytać!
I załóż kask, bo za chwilę przedstawimy Ci GEM Plus Onyx White - myszkę stworzoną do zwinnych manewrów i reakcji tak szybkich, że jazda wyścigówką to przy niej niedzielny spacerek. To małe dzieło sztuki na ślizgaczach PTFE, które napędza topowy sensor PixArt PAW3370. Razem z nim dostajesz jeszcze przełączniki Kailh GM 8.0, więc przygotuj się na ostrą jazdę.
GEM Plus Onyx White jest myszką, która zachwyci Cię wyglądem i zwinnością. Z zewnątrz to małe dzieło sztuki - leciutka (67 g) biała obudowa na ślizgaczach PTFE, klimatyczne podświetlenie ARGB... A w środku chowają się parametry ciężkiego kalibru.
Jej sercem jest topowy sensor PixArt PAW3370 o maksymalnej czułości 19 000 DPI, który przekształca każdy subtelny ruch myszką w epicki manewr na ekranie. Do tego masz jeszcze do dyspozycji superszybkie przełączniki Kailh GM 8.0 - z takim pakietem już więcej nie spadniesz z podkładki z kluczowym momencie gry (albo projektowania graficznego).
Dane techniczne
| Model | GEM Plus Onyx White |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 19000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | ARGB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 126 x 65.7 x 38.5 cm |
| Pozostałe parametry |
|