Producenci
Endorfy Mysz GEM Plus Wireless
Opis
GEM Plus Wireless
Jest podświetlany. Jest bezprzewodowy. Jest szybki. GEM Plus Wireless jest zawsze gotowy do akcji. Na pierwszy rzut oka myszka zachwyca podświetleniem ARGB, a w środku jest jeszcze lepiej. W lekkiej (74 g) obudowie zamknęliśmy między innymi przełączniki Kailh GM 8.0 i epicki sensor PixArt PAW3395. Jest tak szybki, że radzimy Ci zwolnić na zakrętach (albo zapiąć pasy) pracuje z czułością do 26 000 DPI.
GEM Plus Wireless to PRO zawodnik wśród myszek. Czaruje podświetleniem ARGB, kozackimi komponentami i łącznością bezprzewodową. Do tego waży tylko 74 g a ma normalny rozmiar i wbudowany akumulator. Zamknęliśmy w nim topowy sensor PixArt PAW3395. Działa z czułością do kosmicznego 26 000 DPI, więc lepiej zapnij pasy zanim odpalisz kompa. Zwłaszcza, że do tego masz superszybkie przełączniki Kailh GM 8.0 z takim combo Twoi przeciwnicy nie mają szans. No chyba, że też mają GEM-a Plus Wireless.
Dane techniczne
| Model | GEM Plus Wireless |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 126 × 65.7 × 38.5 mm |
| Waga | 74 g |
| Pozostałe parametry |
|