Producenci
Endorfy Myszka LIX Plus PMW 3370
Opis
Myszka LIX Plus PMW 3370
LIX Plus to nasza miłość od pierwszego spojrzenia kliknięcia. Wygodnie leży pod ręką, słucha się każdej komendy i pruje po podkładce jak wyścigówka z dodatkowym silnikiem. Do tego ma tylko 59 g i ARGB, które dają mu dodatkowe 1000 punktów epickości ;)
Wszystko to zasługa przemyślanej konstrukcji i topowych komponentów, które w nim upakowaliśmy. Naszymi ulubieńcami są trwałe mikroprzełączniki Kailh GM 8.0. Ich żywotność to jakieś 80 mln kliknięć wystarczająco, żeby nie odklejać się od myszki do emerytury... Albo i dłużej, bo razem z nimi dostajesz sensor PixArt PAW3370 (19 000 DPI), który wyłapuje manewry o prędkości do 10,16 m/s. Z takimi osiągami na liczniku rozpykasz każde wyzwanie (tylko uważaj na zakrętach).
Dane techniczne
| Model | LIX Plus |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 19000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 126 × 65,7 × 38,5 mm |
| Waga | 59 g |