Producenci
Endorfy Obudowa ARX 700 Air EY2A012
Opis
Arx 700 Air
Skondensowaliśmy w nim najlepsze rozwiązania, jakie znamy i w efekcie powstała przewiewna twierdza, na jaką zasługują Twoje komponenty. Serio takiego przepływu powietrza, jaki zapewnia ta obudowa nie czujesz nawet przy szeroko otwartym oknie.
Arx 700 Air
To największa obudowa, jaką dotychczas stworzyliśmy (486×228×472 mm). Dzięki temu mieści wszystkie Twoje komponenty - na przykład wysoki system chłodzenia (do 179 mm), 8 wentylatorów (w tym 5 Stratusów 140 PWM w zestawie) i praktycznie każdą dostępną kartę graficzną (do 410 mm). Do tego trzyma je w przyjemnym przeciągu, bo panele (przedni i górny) z siatką umożliwiają przepływ świeżego powietrza i blokują kurz.
A Ty możesz kontrolować porządek przez okno z hartowanego szkła.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 14 cm |
| Wentylator | 12 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 486 x 228 x 472 mm |
| Waga | 9.7 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|