Producenci
Endorfy Zestaw słuchawkowy Viro Infra
Opis
Viro Infra
Jeśli cenisz ciepły dźwięk pełen detali, to docenisz ENDORFY Viro Infra. Te lekkie i wytrzymałe słuchawki to prawdziwy kosmos - słyszysz wirtualnych przeciwników nawet wtedy, kiedy skradają się do Ciebie w trybie stealth. Wszystko to dzięki przetwornikom o średnicy 50 mm. Razem z ENDORFY Viro Infra masz do dyspozycji odłączany mikrofon z pop filtrem. Jest niewielki (żeby nie przeszkadzał w grze OFC), ale wystarczająco mocny, żeby wyłapać wszystko, co masz do powiedzenia. Do tego dobrze radzi sobie z wygłuszaniem dźwięków tła, więc nikt nie usłyszy Twojego stukania w klawiaturę.
Dźwięk pełen detali
Kiedy masz na uszach Viro Infra, dociera do Ciebie każdy detal. Wychwytujesz basy w ulubionych kawałkach i playlistę, którą Twój kumpel puścił w tle rozmowy. Słyszysz nawet oddech czającego się w krzakach przeciwnika. To zasługa przetworników o średnicy 50 mm, które osadziliśmy w głębokich kopułach z nausznicami z pianki memory foam. Ich zamknięta konstrukcja ogranicza wydostawanie się dźwięku na zewnątrz i pilnuje, żeby nie dotarły do Ciebie żadne szumy z otoczenia. Jesteś tylko Ty i Twoja muzyka.
1, 2, 3 próba (odpinanego) mikrofonu
Słuchawki z mikrofonem są świetne. Właśnie dlatego razem z Viro dostajesz odłączany mikrofon z pop filtrem. Jest niewielki, ale dobrze radzi sobie w rozmowach i na wideokonferencjach. Kiedy jednak chcesz posłuchać muzyki albo podcastów w drodze do pracy, to stercząca w górze antenka może trochę przeszkadzać. Dlatego możesz szybko go odpiąć i przejść w tryb słuchania.
Czarny to nowy czarny
Poza świetnymi parametrami, Viro jest po prostu ładny - minimalistyczny design pasuje każdemu i wygodnie się nosi. Poza tym miękka wyściółka nauszników otula ucho jak ciepły koc w zimowy wieczór i daje dodatkowe punkty do długości noszenia. W zestawie dajemy Ci też ich przewiewną materiałową wersję na lato. Przesłuchasz kawał swojej playlisty i nawet nie poczujesz, że od paru godzin nosisz słuchawki. Serio - my kiedyś zdjęliśmy je dopiero następnego dnia rano.
ENDORFY Viro Infra:
- Wysokiej jakości 50 mm przetworniki dostrojone tak, aby uchwycić każdy detal
- Czysty, pełen niuansów dźwięk
- Wytrzymała aluminiowa obudowa
- Wbudowane sterowanie dźwiękiem
- Odpinany mikrofon zapewniający czysty i naturalny głos
- Nausznice zrobione z miękkiej pianki memory foam
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 3 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 510 g |
| Akcesoria w zestawie |
|