Producenci
Endorfy Zestaw słuchawkowy Viro Onyx White
Opis
Viro Onyx White
100% dźwięku i 200% designu w białej . Viro Onyx White zjawiskowe słuchawki, w których usłyszysz każdy szczegół. 100% dźwięku i 200% designu w białej zbroi obudowie, która przyciąga na mieście zazdrosne spojrzenia (od razu ostrzegamy, że licznik na pełne podziwu Wow! jest dostępny osobno). Viro Onyx White to po prostu zjawiskowe słuchawki, w których usłyszysz każdy szczegół swoich ukochanych kawałków możesz podziękować za to przetwornikom o średnicy 53 mm.I naszemu teamowi technicznemu ;)
Spójrzmy prawdzie w oczy - Viro Onyx White to dzieło sztuki, które możesz z dumą nosić na mieście. Z tymi słuchawkami nawet na spacerze po bułki poczujesz się jak w teledysku. O jakość dźwięku dbają przetworniki o średnicy 53 mm, a klip jest w Twojej głowie ;)
Dla Twojej wygody w zestawie z Viro Onyx White dajemy Ci też odłączany mikrofon z pop filtrem. Przydaje się do rozmów i wzorowo wygłusza hałasy za ścianą Twoi słuchacze mogą pomyśleć, że mówisz do nich prosto ze studia nagrań.
Razem ze słuchawkami jest też dodatkowa para poduszek nausznic. Zrobiliśmy je z miękkiego i wytrzymałego materiału, który przepuszcza powietrze. Wyglądają tak dobrze, że pewnie zechcesz słuchać ulubionych kawałków poza domem ;)
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.7 m |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 172 × 195 × 96,5 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|