Producenci
Energenie UPS 650VA Line-Interactive,4xSchuko,LED
Opis
Zasilacz awaryjny UPS EG-UPS-001
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 10 min |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Funkcje specjalne | - Konstrukcja listwy zasilającej (table top/floor) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: 0 ° C ~ 40 ° C |
| Akcesoria w zestawie | - UPS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 280 x 185 x 95 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Pozostałe parametry | - Moc: 390 W |