Producenci
Energizer Słuchawki przewodowe jack 3,5 mm czarne
Opis
Słuchawki Energizer Classic CIA5 zachwycają swoją budową i precyzją wykonania. Ich ergonomiczna konstrukcja sprawia, że są wygodne i komfortowe w noszeniu. Wbudowany pilot z mikrofonem ułatwia sterowanie bez potrzeby korzystania z telefonu.
Cechy produktu:
- Długość przewodu: 1,1 m
- Czułość głośnika: 95dB
- Średnica głośnika: 10mm
- Impedancja: 32 Ohm
- Zintegrowany mikrofon: Tak
- Sterowanie rozmową: Nie
- Regulacja głośności: Nie
- W zestawie silikonowe końcówki douszne w 3 rozmiarach
- Kompatybilność: urządzenia z wejściem na jack 3,5mm
Dane techniczne
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 95 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 50 g |