Producenci
Energizer Słuchawki przewodowe jack 3,5 mm czarne
Opis
Słuchawki Energizer Classic UBA15 zachwycają swoją budową i precyzją wykonania. Ich ergonomiczna konstrukcja sprawia, że są wygodne i komfortowe w noszeniu. Wbudowany pilot z mikrofonem ułatwia sterowanie bez potrzeby korzystania z telefonu.
Cechy produktu:
- Długość przewodu: 1,1 m
- Czułość głośnika: 85dB
- Średnica głośnika: 10mm
- Zintegrowany mikrofon: Tak
- Sterowanie rozmową: Tak
- Regulacja głośności: Tak
- Kompatybilność: urządzenia z wejściem na jack 3,5mm
Dane techniczne
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 85 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 50 g |