Producenci
Energizer Słuchawki przewodowe jack 3,5 mm różowo-czarne
Opis
Słuchawki Energizer Classic CIA10 zachwycają swoją budową i precyzją wykonania. Ich ergonomiczna konstrukcja sprawia, że są wygodne i komfortowe w noszeniu. Wbudowany pilot z mikrofonem ułatwia sterowanie bez potrzeby korzystania z telefonu.
Cechy produktu:
- Długość przewodu: 1,1 m
- Czułość głośnika: 95dB
- Średnica głośnika: 10mm
- Zintegrowany mikrofon: Tak
- Sterowanie rozmową: Tak
- Regulacja głośności: Tak
- W zestawie silikonowe końcówki douszne w 3 rozmiarach
- Kompatybilność: urządzenia z wejściem na jack 3,5mm
Dane techniczne
| Konstrukcja | Douszne |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Waga | 50 g |
| Kolor | Różowe złoto |