Producenci
Energizer Smartfon Ultimate U608S 2GB RAM 32GB Dual Sim
Opis
Wyświetlacz
Doświadcz całkowitego zanurzenia w treści. Smartfon Ultimate U608S urzeknie Cię od pierwszego spojrzenia dzięki rozdzielczości HD+, która pozwoli zanurzyć się w wizualnym doświadczeniu pełnym kolorów i szczegółów.
Procesor i pamięć
Z łatwością poruszaj się między aplikacjami dzięki procesorowi Mediatek Helio A22 MT6761, który oferuje wysokiej jakości wydajność, pozwalając na dłuższy czas pracy na baterii.
Procesor: 4-rdzeniowy.
Częstotliwość: 2,0 GHz
Pamięć ROM: 32 GB
Pamięć RAM: 2 GB
Pojemna bateria
Korzystaj ze wszystkiego, co oferuje Twój smartfon, nie martwiąc się o poziom naładowania baterii. Ultimate U608S ma baterię o pojemności 3000 mAh, dzięki czemu wytrzymuje na jednym ładowaniu bardzo długi czas, stając się idealnym towarzyszem.
Tryb czuwania - 9 dni
Czas rozmów - 18 godz.
Dual SIM
Smartfon U608S może obsługiwać dwie karty SIM i jedną kartę Micro-SD. Zwiększ pamięć telefonu i korzystaj z 2 różnych kart SIM w jednym telefonie. Możesz połączyć 2 plany lub wybrać dwóch różnych operatorów, aby uzyskać lepszy zasięg sieci.
Typ Nano SIM
Karta Micro-SD do 128 GB
Cechy produktu:
- Obsługa dwóch kart SIM
- Wsparcie Bluetooth 4.2
- Obsługa standardu 4G LTE
- Możliwość rozszerzenia pamięci kartą Micro-SD do 128 GB
- System operacyjny Android 12
Dane techniczne
| Model | Energizer Ultimate U608S |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Przekątna ekranu | 6,09'' |
| Rozdzielczość | 1520 x 720 |
| System operacyjny | Android 12 |
| Procesor | Single Core |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Aparat - Przód | 5 Mpix |
| Aparat - Tył | 5 Mpix |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 155.4 mm |
| Szerokość | 73.3 mm |
| Głębokość | 9.8 mm |
| Waga | 156.8 g |