Producenci
Epson Drukarka FX-890II 18-igieł 612cps/80col/6+1/USB
Opis
Drukarka FX-890II 18-igieł 612cps/80col/6+1/USB
Drukarka igłowa o niskim TCO
9-igłowa drukarka sieciowa charakteryzująca się większą prędkością druku, wyjątkową niezawodnością i niezwykle niskim całkowitym kosztem posiadania (TCO).
Model FX-890II to wysokonakładowa 80-kolumnowa drukarka igłowa charakteryzująca się niskim całkowitym kosztem posiadania (TCO), która powstała z myślą o szybkim i niezawodnym drukowaniu. Nowoczesny wygląd i mniejsze rozmiary sprawiają, że wymiana komponentów jest prosta, oraz zapewniają całą gamę nowych funkcji gwarantujących niespotykaną wręcz elastyczność.
Największa szybkość drukowania na rynku
Model FX-890II umożliwia drukowanie z prędkością 735 znaków na sekundę i 12 znaków na cal (w trybie ultraszybkim roboczym, USD), co jest szczególnie przydatne podczas drukowania wysokonakładowego, np. sprawozdań o bieżącym stanie zapasów czy dużej liczby faktur lub dokumentów przewozowych.
Wyjątkowa niezawodność
Technologia druku igłowego firmy Epson jest na rynku od wielu lat i słynie z wysokiej niezawodności, co pozwala wydłużyć czas bezawaryjnego działania tych nowych drukarek o 25%, do 25 000 godzin. Bez wątpienia sprawdzą się w trudnych warunkach lub w miejscach, w których regularna konserwacja jest niemożliwa.
Mniejsze rozmiary
Nowe drukarki igłowe firmy Epson mają odświeżony wygląd i zajmują mniej miejsca. Ich głębokość została zmniejszona do zaledwie 320 mm, tak aby korzystanie z nich w środowisku biznesowym było łatwe i przyjemne.
Kluczowe cechy
- Największa szybkość drukowania na rynku: Jeszcze szybszy druk wysokonakładowy
- Bardzo niski całkowity koszt posiadania: Tanie i wydajne materiały eksploatacyjne, a także niskie zużycie energii
- Jeszcze większa niezawodność: O 25% dłuższy czas bezawaryjnej pracy wynoszący teraz 25 000 godzin
- Mniejsze wymiary: Łatwe i przyjemne korzystanie w środowisku biznesowym
- Zgodność z programem Energy Star: Gwarancja najwyższej efektywności energetycznej
Dane techniczne
| Rodzaj druku | Igłowy |
| Głowica | 18-igłowa |
| Kalkowanie | 6 + oryginał |
| Rozdzielczość druku | 240 x 144 dpi |
| Liczba kolumn | 80 |
| Prędkość druku (maks.) | 612 Znaków na sek. |
| Pamięć wewnętrzna | 128 KB |
| Język drukarki | PPDS |
| Język drukarki | ESC/P |
| Podajnik papieru | - Pojedyncze arkusze z przodu i z tyłu |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier ciągły |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Czcionki / Znaki | - EPSON Draft |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 25000 h |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie | - Przewód zasilający |
| Kolor | Czarny |
| Żywotność głowicy | 400 mln. uderzeń/igłę |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Ribbon Cartridge czarna S015329 (C13S015329) - 7,5 Milion znaków |
| Wymiary | 414 x 320 x 177 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| Kody kreskowe | Codabar |
| Kody kreskowe | Postnet |
| Kody kreskowe | Industrial 2 of 5 |
| Kody kreskowe | Matrix 2 of 5 |
| Kody kreskowe | Code 128 |
| Kody kreskowe | UPC-A |
| Kody kreskowe | UPC-E |
| Nośniki | - Grubość papieru, papier ciągły - 0,46 mm |
| Pozostałe parametry | - Zużycie energii: 54 W, 0,5 W (tryb ekonomiczny), 8 W (w trybie czuwania) |