Producenci
Epson Drukarka ITS L1250 A4/33ppm/USB/WiFi/3pl/2.9kg
Opis
Drukarka L1250
Pożegnaj kartridże
Ciesz się drukowaniem bezprzewodowym i wyjątkowo niskim kosztem wydruku strony za sprawą drukarki EcoTank bez kartridży, która idealnie sprawdza się we współczesnych, zapracowanych domach.
Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Wbudowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do wymiany i różnorodne opcje łączności jest to idealna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.
Pożegnaj kartridże
Bezproblemowe drukowanie w domu - pojemniki na atrament o dużej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.
Nieustanne oszczędzanie
Ta ekonomiczna drukarka pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i zawiera w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży.
Nowoczesna i wszechstronna
Urządzenie można z łatwością zintegrować z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów. Ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, monitoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.
Mnóstwo funkcji
Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i szybkość drukowania do 10 stron na minutę ułatwiają wykonywanie różnych zadań.
Kluczowe cechy:
- Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%
- W zestawie atrament nawet na 3 lata: Obejmuje 8100 stron w czerni oraz 6500 stron w kolorze
- Zamienne butelki z atramentem o dużej wydajności: Jeden zestaw butelek z atramentem to równowartość 66 kartridży
- Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament: Uzupełnianie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom
- Aplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie i drukowanie za pomocą urządzenia inteligentnego
Dane techniczne
| Model | L1250 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | B6 |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | 130 x 200 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | A6 |
| Format | 90 x 130 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 15 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Podajnik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy Klient zanosi do serwisu, 30.000 stron |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 169 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 2.9 kg |