Producenci
Epson Drukarka ITS L18050 photo A3+/6ink/1.5pl/WiFi+Direct
Opis
Dane techniczne
| Model | L18050 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 |
| Format | A3+ |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | B5 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A4 |
| Format | A3 |
| Format | A6 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 22 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 22 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Rodzaj nośnika | Płyty CD/DVD |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | 108 EcoTank |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 150 mm |
| Szerokość | 523 mm |
| Głębokość | 369 mm |
| Waga | 8 kg |