Producenci
Epson Drukarka ITS M1100 A4/mono/3pl/32ppm/USB/3.5kg
Opis
Niskokosztowe drukowanie biznesowe, wysoka niezawodność i minimalna interwencja użytkownika sprawiają, że ta drukarka systemu zbiorników z atramentem jest idealna do drukowania w domu.
Dzięki wyjątkowo niskim TCO i trzyletniej gwarancji, ta monochromatyczna drukarka EcoTank dla biznesu charakteryzuje się stylową i kompaktową konstrukcją. Wydrukuj do niesamowitego 5000 stron dzięki dołączonemu dopływowi atramentu, a butelka pozwala na łatwe i bezproblemowe uzupełnianie. Ma połączenie USB, a szybka prędkość FPOT pomaga utrzymać wysoką produktywność.
Dane techniczne
| Model | M1100 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1440 x 720 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 32 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Język drukarki | ESC/P |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 90 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | 6 000 stron (czarny atrament) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 161 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 267 mm |
| Waga | 3.5 kg |