Producenci
Epson Drukarka ITS M1120 A4/mono/3pl/32ppm/USB/WiFiD
Opis
Jednofunkcyjna drukarka EcoTank z obsługą Wi-Fi dla biznesu, z wyjątkowo niskim TCO w przyjaznej dla użytkownika, stylowej i kompaktowej konstrukcji. Wydrukuj do niesamowitego 5000 stron za pomocą dołączonego atramentu, który znajduje się w butelce, dzięki czemu można go bez problemu napełnić. Wi-Fi, połączenie USB i szybka prędkość drukowania FPOT pomagają utrzymać wysoką produktywność.
Dane techniczne
| Model | EcoTank M1120 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1440 x 720 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 32 str/min |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 15000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | ESC/P |
| Język drukarki | GDI |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 90 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy lub 100000 stron |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 161 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 267 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|