Producenci
Epson Drukarka LQ-690IIN 24igły/529cps/106co/6+1/USB/LAN
Opis
LQ-690IIN Drukarka 24-igłowa
Szybkie i niezawodne drukowanie igłowe dzięki drukarce Epson LQ-690IIN. Jej wytrzymałość i nowoczesna konstrukcja doskonale pasują do każdego środowiska.
Zaprojektowana z myślą o wydajności drukarka LQ-690IIN to niezawodna drukarka igłowa oferująca imponującą wydajność taśmy. Jest szybka, kompaktowa i wytrzymała. Nowoczesna konstrukcja umożliwia bezproblemową integrację z każdym środowiskiem pracy, zarówno w biurze, jak i w magazynie.
Szybkie drukowanie
Drukuj szybciej i wydajniej. Drukarka LQ-690IIN drukuje oryginały + sześć kopii i może drukować imponujące 487 znaków na sekundę (10 cpi) przy użyciu czcionek podręcznych drukarki.
Wysoka wydajność taśmy
W wymagającym i szybko zmieniającym się środowisku pracy bardzo ważna jest wysoka wydajność taśmy, a dzięki 10 milionom znaków na taśmę drukarka LQ-690IIN jest jedną z wiodących na rynku płaskich drukarek. Jest również ekonomiczna dzięki długim cyklom wymiany taśmy oraz niskim kosztom eksploatacji i całkowitym kosztom posiadania. Ponadto taśma jest przenośna, co oznacza, że w nowej drukarce można użyć taśmy z bieżącej drukarki, co przekłada się na mniejsze koszty i mniejsze straty.
Niezawodność
Trwała konstrukcja zapewnia użytkownikom średni czas bezawaryjnego działania wynoszący 20 000 godzin. Solidna obudowa może wytrzymać wysokie temperatury i wilgoć, a dzięki możliwościom sieciowym LQ-690IIN idealnie spełnia wszystkie Twoje wymagania zawodowe. Pozwala to zwiększyć produktywność i ograniczyć konieczność konserwacji i przestoje co jest niezbędne przy tworzeniu dużych ilości dokumentów i danych.
Inteligentna konstrukcja
Ta kompaktowa, wydajna drukarka została zaprojektowana tak, aby mieściła się na biurku. Nowoczesna, czarno-biała obudowa doskonale komponuje się zarówno z biurami, jak i magazynami.
Najważniejsze cechy:
- Duża szybkość - Imponująca szybkość drukowania 487 znaków na sekundę (10 cpi) z 1 + 6 kopiami
- Jakość - 106 kolumn z 24 igłami oznacza wyższą jakość
- Niezawodność - Połączona trwałość głowicy drukującej i średni czas bezawaryjny wynoszący 20 000 godzin
- Nowoczesne wzornictwo - Czarno-biała obudowa doskonale pasuje do każdego środowiska pracy
Dane techniczne
| Rodzaj druku | Igłowy |
| Głowica | 24-igłowa |
| Kalkowanie | 6 + oryginał |
| Rozdzielczość druku | 360 x 180 dpi |
| Liczba kolumn | 106 |
| Prędkość druku (maks.) | 529 Znaków na sek. |
| Pamięć wewnętrzna | 128 KB |
| Język drukarki | IBM PPDS |
| Język drukarki | ESC/P2 |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Odbiornik papieru z przodu |
| Rodzaj nośnika | Papier ciągły |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier w rolce |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Czcionki / Znaki | Tabele znaków:
|
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 20000 h |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Oprogramowanie | Epson Status Monitor |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Żywotność głowicy | 400 mln. uderzeń/igłę |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | 10000000 Znak Czarny Draft |
| Wymiary | 480 x 301 x 211 mm |
| Waga | 6.8 kg |