Producenci
Epson Drukarka MFP ITS L15160 A3+ (W)LAN/3.8pl/32ppm/ADF50
Opis
Drukuj, skanuj, kopiuj i wysyłaj faksy w formacie A3+ za pomocą tego szybkiego i funkcjonalnego urządzenia EcoTank. Zapewnia ono niski koszt wydruku strony i wyposażone jest w podajnik papieru na 550 arkuszy oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy.
Ten bogaty w funkcje model EcoTank pozwala błyskawicznie zrealizować zadania w formacie A3+, zapewniając przy tym niski koszt strony. Możliwe jest to dzięki dużej szybkości drukowania i skanowania, dwóm przednim podajnikom na 250 arkuszy, podajnikowi tylnemu na 50 arkuszy oraz automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy w formacie A3. Drukuj, tak jak lubisz, korzystając z opcji druku mobilnego, łączności Ethernet oraz ekranu dotykowego LCD 10,9 cm z klawiszami.
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Format | A3 |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Format | B6 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Format | A6 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Format | A4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Format | A3+ |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Format | A5 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| PictBridge | Nie |
| Druk w kolorze | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Maks. prędkość druku w czerni | 32 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 32 str/min |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | 12 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, 150.000 Strony
|
| Wymagania sprzętowe | Kompatybilne systemy operacyjne Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64 bit), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (wersja 32-bitowa/64-bitowa), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, spectextoptionoperatingsystemswin2003ii2, XP Professional x64 Edition SP2 |
| Akcesoria w zestawie | 1 zestaw atramentów (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY), Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Instrukcja obsługi |
| Wysokość | 500 mm |
| Szerokość | 515 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Waga | 20.9 kg |
| Pozostałe parametry | Zużycie energii
Napięcie zasilania
|