Producenci
Epson Drukarka WF-C5390DW A4/USB/(W)LAN/25pps/PS3+PCL6
Opis
Dane techniczne
| Model | WF-C5390DW |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 25 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 75000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | PCL 5c |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 256 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 357 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 535 mm |
| Waga | 15.3 kg |