Producenci
Epson Drukarka WF-M5399DW A4/34ppm/G(W)LAN/PCL6+PS3
Opis
WorkForce Pro WF-M5399DW Szybka i ekonomiczna drukarka monochromatyczna
Zwiększ produktywność i ogranicz wymagania dotyczące konserwacji, wybierając tę drukarkę monochromatyczną, która zarazem pozwala obniżyć koszty drukowania biznesowego oraz niekorzystny wpływ na środowisko.
Wybierz drukarkę WorkForce Pro WF-M5399DW, która zapewnia niski pobór mocy i całkowity koszt posiadania (TCO) oraz krótki czas drukowania pierwszej strony (FPOT), a także funkcje ułatwiające integrację ze środowiskiem firmy. Ta biznesowa drukarka atramentowa umożliwia automatyczne drukowanie dwustronne, co pozwala łatwo i wydajnie zrealizować każde zadanie. Urządzenie jest zgodne z PDL, w tym PCL i PostScript 3.
Oszczędność pieniędzy
Niski całkowity koszt posiadania (TCO) i mniejsza liczba części zamiennych sprawiają, że to niezawodne urządzenie jest atrakcyjnym i ekonomicznym wyborem dla firm.
Wysoka wydajność i niski poziom konserwacji
Szybki czas drukowania pierwszej strony (FPOT) wynoszący 4,8 sekundy od trybu gotowości pozwala zwiększyć produktywność. Duża wydajność atramentu pozwala wydrukować do 40 000 stron bez wymiany materiałów eksploatacyjnych. Pojemność podajnika do 1830 arkuszy (3 opcjonalne kasety na 500 arkuszy) pozwala ograniczyć czas potrzebny na uzupełnianie papieru. Proste prowadzenie papieru i bezkontaktowe drukowanie umożliwiają drukowanie na różnorodnych podłożach, takich jak papier z recyklingu, podłoża błyszczące i koperty.
Mniejszy wpływ na środowisko
Zmniejsz wpływ swojej firmy na środowisko przy utrzymaniu wysokiej produktywności oraz niskich kosztów energii.
Do zastosowań biznesowych
To idealne urządzenie dla małych grup roboczych, które umożliwia integrację różnych rozwiązań oprogramowania z Twoją infrastrukturą IT w celu poprawy wydajności. Epson Print Admin pozwala stworzyć bezpieczne środowisko drukowania, skanowania i kopiowania dzięki uwierzytelnianiu użytkowników.
Najważniejsze cechy:
- Bardziej zrównoważone drukowanie - Dzięki mniejszej ilości materiałów eksploatacyjnych, mniejszym stratom oraz niższemu poborowi mocy.
- Oszczędność pieniędzy - Niski całkowity koszt posiadania (TCO) i oszczędność energii.
- Wysoka produktywność i niski poziom konserwacji - Szybki czas drukowania pierwszej strony (FPOT), atrament o wysokiej wydajności i duża pojemność podajnika.
- Do zastosowań biznesowych - Płynna integracja z systemami i rozwiązaniami zabezpieczającymi oraz maksymalna pojemność podajnika wynosząca 1830 arkuszy.
Dane techniczne
| Model | WorkForce Pro WF-M5399DW |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | C4 229 x 324 mm |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | No. 9 98,5 x 225,5 mm |
| Format | B6 |
| Format | A6 |
| Format | 90 x 130 mm |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 34 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 5000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | GDI |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 160 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Opcje rozbudowy |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 357 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 535 mm |
| Waga | 15 kg |