Producenci
Epson Drukarka igłowa LQ-2090IIN 24 igły 1+6/550cps/USB+par.+LAN
Opis
Duża szybkość drukowania
Model LQ-2090IIN oferuje zwiększoną prędkość USD (bardzo szybki druk roboczy) wynoszącą 550 znaków na sekundę (10 zn./cal), co znacząco wpływa na szybkość druku dużych nakładów dokumentów, np. raportów stanów magazynowych, dużych ilości faktur czy listów przewozowych.
Zwiększona niezawodność
Technologia druku igłowego firmy Epson jest teraz doskonale dopracowana i niezawodna. Została ona zastosowana w naszej nowej drukarce, dzięki czemu średni czas między awariami jest dłuższy o 25%. Przekłada się to na 25 000 godzin pracy w trudnych warunkach, gdzie nie wykonuje się regularnej konserwacji.
Te same materiały eksploatacyjne
Taśmy do tej drukarki są takie same, jak do wcześniejszych modeli, możesz więc wymienić urządzenie i nadal korzystać z posiadanych materiałów eksploatacyjnych.
Funkcje sieciowe
Funkcje sieciowe modelu zostały poszerzone - drukarkę można połączyć zarówno szeregowo, jak i przez Ethernet.
Dane techniczne
| Rodzaj druku | Igłowy |
| Głowica | 24-igłowa |
| Kalkowanie | 6 + oryginał |
| Rozdzielczość druku | 180 x 144 dpi |
| Liczba kolumn | 136 |
| Prędkość druku (maks.) | 550 Znaków na sek. |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Odbiornik papieru z tyłu |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier ciągły |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Żywotność głowicy | 400 mln. uderzeń/igłę |
| Wymiary | 612 x 375 x 177 mm |
| Waga | 9.4 kg |